Содержание
Немає сумніву, що китайська культура багата. Ми бачили це зображення в різних ЗМІ – назвіть це! Від Arknights, Mulan, Genshin Impact і так далі, це багата культура, наповнена традиціями та забобонами.
Можливо, нам не варто дивуватися, адже кожна культура має набір вірувань і забобонів. Китай, зокрема, нічим не відрізняється. Завдяки своєму статусу великого споживача Баккара, традиції Баккара навіть локалізували, намагаючись привернути їхню увагу.
Ось деякі з найбагатших забобонів китайців!
Числа
Що стосується азартних ігор, китайці мають певні переконання. Якщо ви граєте в таку гру, як Джіліяка не містить чисел, можливо, вам пощастить, оскільки не всі їхні ігри мають справу з числами. В інших випадках, як ігри з числами, вам, можливо, доведеться ходити по яєчній шкаралупі, тому що певні числа чутливі для китайців. Одним випадком буде число чотири (4). Люди часто уникають числа чотири (4), тому що його звучання дуже схоже на китайське слово, що означає смерть. З цієї причини багато будівель у Китаї не мають четвертих поверхів.
Деякі будівлі пропускають будь-які поверхи з номером. Деякі приклади можуть навіть включати 14, 24, 34 і всі 40–49 поверхи.
Це число, якого люди уникають, як чуми. Як не дивно, китайці так люблять забобони, що західне повір’я про нещасливе число тринадцять стало частиною їхніх вірувань.
Однак, якщо люди уникають числа чотири (4), з іншого боку, число вісім (8) має інше кільце та інше значення. Вісім — гарне число. Однак число вісімдесят вісім (88) вважається досить випадковим через його символ як символ «подвійного щастя». Це вважалося щасливим під час Олімпіади в Пекіні, оскільки вона відбулася 8 серпня 2008 року 8/8/8. Він навіть розпочався о 20:00, тим самим принісши удачу всім присутнім і присутнім.
Кольори
Білий колір вважається досить нещасливим кольором, тому що він символізує траур і втрату. Іноді ви навіть можете побачити, як китайці одягають біле на похорони. Ще одним невдалим кольором є зелений колір. Вважається таким, тому що він повинен символізувати невірність. Чоловіків, які носять зелені капелюхи, часто вважають невірними дружинами.
Іншим невдалим кольором був би чорний. Чорний у китайській культурі символізує темряву та таємницю. Слово мафія буквально перекладається як ієрогліфи для «чорного суспільства» в китайській мові. Але коли мова заходить про удачу, червоний — це ваш щасливий колір, бо червоний — це колір щастя і колір державного прапора.
Ритуали прибирання
У Китаї очікують суворого виконання ритуалів прибирання. Прибирання є ретельним, оскільки вважається, що воно змітає затяжну невдачу та символізує новий початок і чистий лист. Після півночі миючих засобів немає. На сам Новий рік не повинно бути прибирання та роботи. Це сходить до переконання, що ви можете випадково змести удачу.
За кілька днів до китайського Нового року вдома ретельно прибирають. Вважається, що цей акт позбавляє всіх нещасних випадків минулого року. Це щорічне «весняне прибирання» — це більше, ніж проста домашня робота; це символізує новий початок і чистий аркуш.
Однак мітли та пилу потрібно прибрати, коли годинник проб’є північ. Підмітати чи прибирати на Новий рік – суворе табу. Згідно з повір’ям, ви можете випадково змести щойно прибулу удачу, задавши небажаний тон решті року.
Підведення підсумків
Кожна культура має свій набір вірувань і забобонів. Що інформує Китай, так це віра в удачу та удачу. Крім того, ці переконання є класичними, знаковими – і продовжують зберігатися. Ми сподіваємось, що наступаючий китайський Новий рік, хлопці, ви зможете використати їх з користю!