Призначення інформаційної панелі онлайн-курсу Power BI — візуалізувати узагальнення даних. З іншого боку, звіт – це вичерпне представлення даних. Оскільки звіти можуть містити складну інформацію, яку деякі користувачі можуть не зрозуміти, інформаційну панель Power BI легше зрозуміти. Подумайте про проходження сертифікації Power BI, щоб покращити свої навички та розуміння.

Основна відмінність полягає в тому, що інформаційна панель Power BI складається з різноманітних інтерактивних можливостей кінцевого користувача та візуалізацій, включаючи графіки та діаграми, для візуальної передачі розповіді, тоді як звіт, з іншого боку, часто надає ретельний огляд значного збір даних на основі визначених користувачем критеріїв, навички, які ви можете вдосконалити, пройшовши повний навчальний курс Power BI.

У цьому есе ми детально розглянемо відмінності між ними.

Помітні відмінності

Ось основні відмінності між ними:

  • Інформаційний рівень: Оскільки звіти є багатосторінковими документами, «Звіти» надають доступ до всіх типів поглиблених досліджень і даних. Ми ретельно вивчаємо кожен звіт.
  • Інформаційні панелі: відображати лише релевантні факти з великої колекції даних, що важливо для швидкого прийняття рішень.
  • Інтерактивність: Зрізи та фільтри включені у звіти. Наприклад, якщо підсумкова таблиця відображає лише місячні продажі, ми можемо вибрати кожну категорію окремо та спостерігати, як це відбувається з часом, включивши поле категорії в розділювачі.
  • Такої взаємодії може не бути на інформаційних панелях. Показники продажів для кожної категорії та місяця можуть бути відображені в різних таблицях або графіках. Користувачі повинні визначити відмінності між двома наборами таблиць.

Порівняльна таблиця звіту та інформаційної панелі Power BI

Предмети Приладова панель звіт
Джерело даних Кілька таблиць даних, пов’язаних одним або декількома способами, служать основою для побудови інформаційної панелі. Як правило, звіти створюються з однієї таблиці набору даних, яка не має зв’язків з іншими таблицями.
Кількість сторінок Довжина інформаційних панелей обмежена однією сторінкою. Таким чином, оскільки ключові звіти завжди відображаються на одній сторінці. Звіти часто складаються з кількох сторінок.
Візуалізації Інформаційні панелі завжди зосереджені на використанні привабливої ​​графіки, графіків, діаграм тощо, щоб допомогти користувачеві отримати глибше розуміння даних. Звіти не зосереджені в основному на аспекті візуалізації даних. Замість цього він має на меті надати сторінки підсумків.
Шаблон Інформаційні панелі не мають заздалегідь визначеного шаблону. Автор повинен змінити візуалізацію даних відповідно до потреб підприємства. Звіти часто мають заздалегідь визначений формат. Якщо застосовувати формули з таблиці даних, шаблон генеруватиме звіти на основі видалених додаткових даних.
Слайсери та фільтри Фільтри та зрізи недоступні, оскільки інформаційні панелі можуть мати лише одну сторінку. Для фільтрації та розділення даних у звітах можна використовувати зрізи та різноманітні параметри фільтрації, такі як перехресна фільтрація, фільтрація на візуальному рівні та фільтрація на рівні сторінки.
Вид інформації Інформаційні панелі можуть містити мінімальну кількість даних, які мають значення лише для кінцевих користувачів. Звіти можуть забезпечити детальний розподіл кожної категорії звіту на багатьох сторінках, оскільки вони не обмежуються однією сторінкою.
Інтерактивність читача Інформаційні панелі прикріплюються до веб-сайту, щоб глядач міг просто переглянути інформацію. Фільтри та зрізи використовуються під час створення звіту, щоб уможливити взаємодію користувача зі збором даних.
Зміни візуальних елементів На сторінці є закріплені інформаційні панелі. Сторінка не оновлюватиметься, навіть якщо це зробить власник звіту. Звіти часто додаються разом зі збором даних, тому читачі можуть змінювати тип графіки, коли забажають.
Оповіщення Інформаційні панелі мають можливість налаштувати сповіщення електронною поштою, які лунатимуть, коли буде досягнуто порогове значення або виконано іншу умову. Сповіщення електронною поштою не можуть створюватися звітами, коли досягнуто порогове значення або виконано умову.
Перегляд набору даних Інформаційні панелі надають читачеві інформацію лише на одній сторінці, тому ми не можемо перевірити вихідні дані. Таблиці, набори даних і поля даних, тобто необроблені дані, можна детально переглянути у звітах.

Все зводиться до типу даних, які потрібні вашому органу звітності. Якщо все, що ви хочете переглянути, – це резюме на одній сторінці, ви можете скористатися інформаційною панеллю. Однак звіти є кращим варіантом, якщо керівництво вимагає бачити кожну дрібницю даних.

Особливості Power BI

Power BI пропонує набагато більше можливостей на додаток до фантастичного представлення даних і візуалізації, таких як пакети вмісту. Приклади звітів інформаційної панелі включені в ці набори. Крім того, природна мова дозволяє користувачеві змінювати функції DAX, спеціальну візуалізацію та мову.

Коли Netsuite Power BI був представлений у 2013 році, він був розроблений, щоб допомогти особам, які приймають рішення, створювати звіти та отримувати статистичні дані з наборів даних у поточному світі, керованому даними. Корпорація Майкрософт створила його, і коли вони вперше вийшли на ринок, вони використали наведений нижче слоган.

1. Підключення даних

Використовуючи Excel, користувачі часто отримують свої дані у формі текстового файлу, файлу CSV або «робочої книги Excel». Однак у Power BI це не так, оскільки дані можна отримати практично з будь-якого джерела.

Завдяки широкому спектру джерел, включаючи SQL, Azure, Excel, Text, CSV, PDF, Cloud і локальні дані, Microsoft створила зв’язки джерел даних. Ми зможемо бачити дані дуже детально, незалежно від їх розташування чи формату.

2. Зв’язки між даними

Якщо у вас є дані в кількох стовпцях Power BI, ми можемо створити зв’язок між цими таблицями на основі принаймні одного стовпця, який збігається в обох таблицях. Знімок екрана створення зв’язків між таблицями показано нижче.

3. Доступ до Power Pivot і Power Query

За допомогою «Power Query в Excel» і «Power Pivot» ми можемо вносити зміни в дані в Power BI. Це кілька частин Power BI, які дозволяють користувачеві змінювати дані відповідно до своїх вимог. Power Pivot — це інструмент пам’яті для моделювання даних, тоді як Power BI Query використовується для інструментів для перетворення та маніпулювання даними.

4. Вартість Power BI

З огляду на те, що Power BI набагато дешевший, ніж конкуруючі інструменти візуалізації даних, такі як Tableau, QlikView та інші пропозиції, ми вважаємо його ціну важливою функцією. Дізнайтеся більше тут: https://acterys.com/products/powerbi-visuals/reporting/.

5. Персоналізовані дисплеї

У Power BI доступно багато готових візуалізацій для створення інформаційних панелей і звітів. На додаток до цих попередньо встановлених зображень користувачі можуть завантажувати унікальні зображення з ринків відповідно до своїх конкретних потреб.

6. Запитання та відповіді для Power BI

Якщо у вас виникли запитання щодо завантажених даних, Power BI може відповісти. Наприклад, він надасть вам необхідну інформацію після надсилання даних у Power BI.

7. Обмін звітами

У Power BI ми можемо ділитися звітами з членами команди, не турбуючись про безпеку даних, оскільки ми можемо використовувати служби Power BI Pro замість обміну звітами з наборами даних, як це робимо в Excel.

8. Додаток для смартфона

Завантажити програму Power BI можна. Це значно спрощує та полегшує доставку звіту кінцевим споживачам. Після отримання звіту кінцевий користувач повинен сісти перед ноутбуком або системою.