Як добре старіти: 5 порад для здорового старіння

Старіння є частиною життя. Врешті-решт настане день, коли твоє волосся побіліє, а кості зігнуться. Проте старіння не обов’язково пов’язане лише з хворобами та стражданнями. Ви можете старіти безболісно і щасливо! Цікаво як? Читайте більше, щоб знайти. PureHealth Research допомагає вам отримати нестаріючий мозок від безболісного старіння.

5 найкращих порад для здорового старіння

1. Слідкуйте за своїм здоров’ям

Здорове старіння

Перш за все, ніколи не ігноруйте свій медичний стан. Немає значення, чи є у вас харчова алергія чи легка стійка астма. Замість цього слідкуйте за тим, як ваше тіло реагує на найменші тригери. Крім того, якщо ви приймаєте ліки, переконайтеся, що ви приймаєте їх вчасно. Намагайтеся запастися ними, щоб вони ніколи не закінчилися. Але є багато аптек, які пропонують дивовижні програми знижок. Чудовим прикладом є знижка Walgreens для літніх людей. Це дозволяє вам заощаджувати гроші, знижуючи вартість усіх товарів у перший вівторок кожного місяця!

2. Будьте уважні до того, що ви споживаєте

Ти те, що ти їси – буквально. Тому зверніть особливу увагу на продукти, які ви вживаєте регулярно. В ідеалі збалансована дієта для людей похилого віку повинна складатися зі свіжих фруктів, овочів, горіхів, цільного зерна та риби. Також має бути невелика кількість нежирного м’яса і нежирних молочних продуктів. Ви можете звернутися до дієтолога, щоб отримати точні відсотки та рекомендації щодо прийому їжі. Всі ці продукти збережуть ваше тіло здоровим і сильним. Ви можете зробити ситуацію ще краще, вживаючи багато води та соку. Але уникайте всього, що є занадто солодким або газованим.

3. Встановіть активний розпорядок дня

Активний режим для здорового старінняАктивний режим для здорового старіння

М’язи тіла потребують постійних тренувань і рухів, щоб функціонувати безперебійно. Це не означає, що ви повинні починати виконувати інтенсивні тренування щодня. Якщо ви можете, це добре, але ви можете втомитися.

Як старший, ви повинні просто зосередитися на дотриманні активного розпорядку дня. Замість того, щоб сидіти цілий день, вставайте і виконуйте домашні справи, які вимагають легких рухів. Почніть з малого і з часом збільшуйте тривалість вправи. Фахівці рекомендують людям похилого віку приділяти помірній активності щонайменше 150 хвилин щотижня. Вони також пропонують виконувати вправи для зміцнення м’язів двічі на тиждень.

4. Подбайте про свій графік сну

Сон — це слово для періоду відпочинку вашого мозку. Ви тимчасово втрачаєте свідомість, тому що ваш мозок справляється з усім, що сталося за день. Він перетворює всі ці події в постійну пам’ять. Він також відновлює зношені ділянки тіла та накопичує енергію, необхідну на наступний день. Отже, дотримання режиму сну дуже важливо для здорового старіння.

Щодня лягайте спати у встановлений час і спите не менше 7-9 годин. Якщо вам важко це зробити, спробуйте випити тепле молоко або ромашковий чай. Переконайтеся, що навколо вас темно, а всі ваші електронні гаджети подалі.

5. Взаємодіяйте та залишайтеся соціальними

Залишайтеся соціальними для здорового старінняЗалишайтеся соціальними для здорового старіння

Самотність може вас з’їсти. Це сильно впливає на ваше психічне здоров’я, аж до розвитку серйозних розладів, включаючи тривогу, депресію, параною та багато іншого.

Ось чому люди повинні зосередитися на тому, щоб залишатися соціальними з віком. Вони повинні будувати легку або помірну взаємодію з іншими людьми щодня. Це може бути будь-хто, від далеких членів родини до сусідів.

Ви можете приєднатися до клубів старших і знайти нових друзів. Але, якщо це те, що вам не подобається, знайдіть хобі або інтерес, який робить вас щасливими. Беріть участь у спільнотах, які відзначають ці хобі, і відвідуйте пов’язані з ними заходи.

By admin

Related Post